
Lise Tiri
creatieve duizendpoot met een passie voor het jonge kind
Wat doet Lise binnen Anthé:
opvoedingsondersteuning, 2e zorgverstrekker binnen het groepsaanbod, vorming
Ik ben Lise Tiri. 30 jaar en mama van een prachtig zoontje Gabriël. Ik heb orthopedagogie met keuzetraject creatieve methodieken gestudeerd aan de UC Leuven-Limburg. Na mijn studies heb ik vijf jaar in een gespecialiseerde peutertuin gewerkt waar kinderen van 0 tot 4 jaar in een algemeen ontwikkelingstimulerend klimaat therapie en medische zorg kregen. Ik heb dit met hart en ziel gedaan maar nét dat zorgde ervoor dat ik het emotioneel vlak niet meer kon loslaten. Lang leven mijn hoogsensitiviteit wat ik als kracht ervaar maar waardoor ik ook dikwijls opzoek moet gaan naar de balans tussen de noden van een ander en mezelf. Ik ben dan ook bewust opzoek gegaan naar een job waar ik wat meer afstand van de kinderen en zware problematieken kon nemen. Gelukkig heb ik dit gevonden! Ik werk nu al enkele jaren als pedagogische coach / inclusie coach in de baby-en peuteropvang en de buitenschoolse kinderopvang waarbij ik teams coach en ondersteun bij pedagogisch moeilijk lopende situaties m.b.t kind (met en zonder specifieke zorgbehoefte) en ouder. Ik ben zo dankbaar dat ik iedere dag kan doen wat ik graag doe en mijn passie en ervaring mag delen vanop de zijlijn!
Zoals jullie waarschijnlijk al wel gemerkt hebben, is het pedagogisch werken met kinderen en dan voornamelijk het jonge kind echt een passie. Vertrekkend vanuit deze passie en mijn creatieve geest heb ik 8 jaar geleden de keuze gemaakt om bijkomend een opleiding kinderyoga en tal van creatieve methodieken te volgen en met Anthé te starten. De leergierigheid en zin in meer blijft want ook nu school ik mij nog graag bij en leer ik nog iedere dag bij van wat ik zie, voel en ervaar bij de kinderen.

Linsey Tiri
passie voor yoga en lichaamsgerichte therapie
Wat doet Linsey binnen Anthé:
eerstelijns psychologische zorg, 1e zorgverstrekker binnen het groepsaanbod, Sherborne (hechtingstrauma), Sensorimotor psychotherapie (traumabehandeling), vormingen aan leerkrachten
Ik ben Linsey Tiri. 33 jaar en mama van Noa (4 jaar).
Ik ben klinisch orthopedagoog en lichaamsgerichte therapeut in opleiding. De laatste jaren verdiep ik me steeds meer in lichaamsgericht werken, omdat ik ervan overtuigd ben dat het lichaam een sleutelrol speelt in ons welzijn. Ik volgde ondertussen Sensorimotor Psychotherapie. Dit is een vernieuwde lichaamsgerichte en ervaringsgerichte behandelmethode voor traumaverwerking. Nog niet zo bekend in Vlaanderen, maar ik ben in ieder geval wel zeer enthousiast om dit te verspreiden, want ik heb in de praktijk al gemerkt dat effecten onmiddellijk zichtbaar zijn. Daarnaast volgde ik "Sherborne Samenspel", ook een lichaamsgerichte methodiek om kinderen en hun ouders te begeleiden rond hechtingstrauma en afgestemd opvoeden.
Daarnaast ben ik gepassioneerd door yoga. Elke dag opnieuw verwondert het me hoe yoga en meditatie invloed hebben op lichaam en geest. De yogafilosofie sluit nauw aan bij wie ik ben: iemand die het positieve in mensen ziet, met respect en openheid voor ieder individu.
Ik heb een sterk invoelend vermogen en voel goed aan wat mensen – en in het bijzonder kinderen jongeren – nodig hebben. Het geeft me voldoening om hen te begeleiden in het (her)vinden van rust, zelfvertrouwen en hun eigen plek in de wereld. Want iedereen verdient het om zich goed in z’n vel te voelen en helemaal zichzelf te mogen zijn.
We zijn enorm dankbaar dat we met Anthé zo aan het groeien zijn en dat we meer en meer kinderen op een laagdrempelige manier bereiken.
We zijn enorm dankbaar voor het prachtige team dat rond ons staat om de Anthé-kampen mee te ondersteunen! <3